Zapisz się na kurs języka polskiego A2/B1 w szkole policealnej EDU Unischool Kraków! Nasze zajęcia skierowane są do osób, które chcą poprawić swoje już istniejące umiejętności językowe lub podnieść je na wyższy poziom.

Podczas kursu nauczysz się bardziej złożonych konstrukcji gramatycznych, które pozwolą Ci tworzyć skomplikowane zdania. Opanujesz również słownictwo związane z kulturą, historią i życiem codziennym Polaków, a także nabierzesz umiejętności poprawnej wymowy i intonacji.

Nasi nauczyciele to doświadczeni specjaliści, którzy wiedzą, jak prowadzić skuteczne zajęcia językowe. Zadbają o to, aby każdy z kursantów miał możliwość aktywnego uczestnictwa w zajęciach, a także aby otrzymał indywidualną pomoc.

W trakcie zajęć będziesz miał okazję do ćwiczenia umiejętności komunikacyjnych, dzięki czemu nabierzesz pewności w prowadzeniu rozmów w języku polskim. Nasze zajęcia skupiają się na praktycznym wykorzystaniu języka w różnych sytuacjach życia codziennego i biznesowego.

Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat potwierdzający poziom Twoich umiejętności językowych oraz zaświadczenie o ukończeniu kursu MEN, co pomoże Ci w dalszej nauce języka lub w znalezieniu pracy w Polsce.

Zapisz się już dziś i ucz się języka polskiego w EDU Unischool!