Zapisz się na kurs języka francuskiego A1/A2 w szkole policealnej EDU Unischool Kraków. Nasz kurs pozwoli Ci na zdobycie podstawowej znajomości języka francuskiego oraz umiejętności komunikacji w prostych sytuacjach życia codziennego.

Podczas kursu skupiamy się na rozwijaniu podstawowego słownictwa oraz gramatyki języka francuskiego, dzięki czemu z łatwością będziesz mógł/a porozumieć się w języku francuskim.
Oferujemy także interaktywne ćwiczenia, które pomogą Ci w nauce wymowy, słuchania i mówienia.

Nasze zajęcia są prowadzone przez doświadczonych nauczycieli, którzy pomogą Ci w budowaniu umiejętności czytania i pisania. Na kursie zwracamy również uwagę na świadomość kulturową, dzięki czemu poznasz francuską kulturę oraz tradycje.

W EDU Unischool oferujemy również indywidualne śledzenie postępów uczestników kursu, co pozwala na dopasowanie materiału do indywidualnych potrzeb i umiejętności uczestników.
Aby rozwijać umiejętności mówienia i pisania, prowadzimy ćwiczenia konwersacyjne oraz
ćwiczenia pisania. Dzięki temu będziesz miał/a możliwość wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce.

Jeśli szukasz kursu, który pozwoli Ci na pozananie podstaw języka francuskiego oraz rozwijanie umiejętności komunikacji, to kurs języka francuskiego w EDU Unischool jest dla Ciebie idealnym wyborem.

Zapisz się na kurs języka francuskiego A1/A2 w szkole policealnej EDU Unischool!