Kursy Zawodowe

Zapraszamy na kurs makijażu ślubnego w szkole policealnej EDU Unischool Kraków, który przygotowaliśmy z myślą o wszystkich miłośniczkach i miłośnikach sztuki makijażu. Jeśli
chcesz nauczyć się wykonywać profesjonalny makijaż ślubny lub wieczorowy, który będzie trwały, elegancki oraz zmysłowy, to ten kurs jest właśnie dla ciebie.

Na zajęciach omówimy wszystkie typy cer i odpowiednią pielęgnację, która jest kluczowa, aby uzyskać piękny i zdrowy wygląd skóry. Pokażemy Ci, jak budować kształt oka za pomocą cieni i pigmentów oraz jak doklejać kępki rzęs, aby uzyskać efekt naturalnego wyglądu. Nauczymy Cię również, jak wysmuklić twarz konturowaniem oraz jak optycznie powiększyć usta za pomocą konturówki i pomadki.

W trakcie kursu skupimy się przede wszystkim na nauce technik, które pozwolą Ci stworzyć niezapomniany makijaż dla każdej klientki. Będziesz miała okazję poćwiczyć na modelkach i
poznać wiele przydatnych trików, które z pewnością przydadzą Ci się w codziennej pracy. Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat oraz zaświadczenie MEN, które poświadczy Twoje umiejętności i pozwoli Ci rozpocząć pracę jako profesjonalna wizażystka.

Dołącz do nas już dziś i rozwijaj się razem z nami w EDU Unischool!