Kursy Zawodowe

Kurs opiekunka w żłobku i klubie dziecięcym w szkole policealnej EDU Unischool Kraków, to doskonała możliwość dla osób zainteresowanych pracą z dziećmi na wczesnym etapie rozwoju. Podczas kursu uczestnicy zdobywają wymagane kwalifikacje oraz poznają kompetencje opiekunów oraz podstawowe zagadnienia biomedyczne związane z rozwojem i wychowaniem dzieci.

Program kursu skupia się na zapoznaniu uczestników z technikami intensyfikacji i prawidłowej stymulacji wszechstronnego rozwoju dzieci, normami i zachowaniami pożądanymi na wczesnym etapie rozwoju dziecka, a także na zapewnieniu odpowiedniej wiedzy i umiejętności z zakresu pedagogiki oraz bezpieczeństwa i zdrowia dzieci.

Kurs opiekunka w żłobku i klubie dziecięcym organizowany przez EDU Unischool jest stworzony tak, aby w pełni przygotować uczestników do pracy z dziećmi na wczesnym etapie rozwoju. Podczas zajęć uczestnicy zdobywają praktyczną wiedzę oraz umiejętności, które są niezbędne w pracy z dziećmi.

Warto zaznaczyć, że kurs opiekunka w żłobku i klubie dziecięcym w szkole policealnej EDU Unischool może być realizowany w trybie online. Dzięki temu uczestnicy mają możliwość ukończenia kursu z dowolnego miejsca. Kurs online umożliwia elastyczność w planowaniu czasu nauki i dostosowanie się do indywidualnych potrzeb uczestników.

Zapisz się już dziś i kształć swoją przyszłość z EDU Unischool!

Tryb nauki

Online lub Offline