Kurs języka francuskiego A2/B1 w EDU Unischool Kraków to dalszy rozwój umiejętności językowych dla osób, które mają już pewną podstawę w języku francuskim. Ten kurs pozwala Ci opanować większą liczbę słów i zwrotów oraz zdobyć większą swobodę w porozumiewaniu się w języku francuskim.

Podczas kursu na poziomie A2/B1 uczestnicy będą ćwiczyć rozumienie ze słuchu, mówienie, czytanie i pisanie. Opanowanie tych umiejętności pozwoli na swobodne porozumiewanie się w różnych sytuacjach, takich jak np. rozmowa na temat hobby, życia codziennego, pracy czy podróży.

Kurs ten skupia się na doskonaleniu gramatyki, wzbogacaniu słownictwa i poszerzaniu znajomości francuskiej kultury i zwyczajów. Uczestnicy będą uczestniczyć w ćwiczeniach, zadaniach i grach językowych, które pomogą w ich naukowej drodze.

Po ukończeniu kursu na poziomie A2/B1 uczestnicy powinni być w stanie swobodnie porozumiewać się w języku francuskim na poziomie podstawowym, a także rozumieć bardziej złożone teksty i rozmowy.