Kursy Zawodowe

Z nami osiągniesz sukces!

Opis kursu

Kurs rejestratorka medyczna zapewnia rozwój kluczowych umiejętności dla profesjonalnej obsługi klienta oraz umiejętności z zakresu administracji wymaganych do podjęcia pracy w placówce medycznej. Kurs na rejestratorkę medyczną to oferta dla osób rozważających podjęcie pracy w służbie zdrowia oraz osób chcących zmienić stanowisko na lepiej płatne w stosunkowo krótkim czasie.

Rejestratorka medyczna, czym się zajmuje ?

Rejestratorka medyczna jest główną postacią w procesie obsługi klienta, zaczynając od przyjmowania telefonów i umawiania wizyt, przez prowadzenie i archiwizację dokumentacji medycznej po wystawianie faktur i przyjmowanie płatności.

Poza zadaniami związanymi z obsługą klienta rejestratorka medyczna jest również odpowiedzialna za część zadań związanych z administracją placówki. Prowadzenie kalendarza wizyt, nadzorowanie statusów ubezpieczeń, prowadzenie zestawień finansowych oraz wiele innych.

 

Kurs rejestratorka medyczna nauczy cię pracy z technologią z zakresu rejestracji medycznej, prowadzenia dokumentacji medycznej, klasyfikacji świadczeń medycznych oraz tego jak rozliczać i ewidencjonować określone usługi medyczne. Dodatkowo, poza umiejętnościami ściśle związanymi z pracą administracyjną w placówce medycznej, w ciągu trwania kursu przewidziane są również szkolenia z podstaw marketingu i promocji usług medycznych, komunikacji interpersonalnej oraz pomocy przedmedycznej.

Zapisz się już dziś i zdobądź wymarzony zawód z EDU Unsichool!

Czas trwania kursu

64 godzin

Tryb nauki

Online lub Offline

Cena kursu

1199

Miejsce pracy

  • Przychodnia medyczna
  • Przychodnia stomatologiczna
  • Szpital
  • Ośrodek psychoterapii
  • Centrum rehabilitacyjne

Uprawnienia

  • Zaświadczenie MEN
  • Certyfikat ukończenia kursu