Kurs języka angielskiego A2/B1 w EDU Unischool Kraków, jest przeznaczony dla osób, które posiadają podstawową znajomość języka angielskiego i chcą poprawić swoje umiejętności
językowe. Kurs składa się z 50 godzin lekcyjnych, podczas których uczestnicy będą mieli możliwość skupienia się na gramatyce, słownictwie i wymowie, a także na rozwijaniu umiejętności czytania, słuchania i mówienia w języku angielskim.

Kurs jest podzielony na moduły tematyczne, które umożliwiają stopniowe zdobywanie wiedzy językowej oraz rozwijanie praktycznych umiejętności komunikacyjnych. Nasi doświadczeni nauczyciele wykorzystują nowoczesne metody dydaktyczne i różnorodne materiały edukacyjne, takie jak multimedia, teksty i nagrania audio, aby pomóc uczniom w osiągnięciu ich celów językowych.

Po ukończeniu kursu uczestnicy będą mieli poprawioną znajomość języka angielskiego na poziomie A2/B1, co poprawi i ułatwi komunikację w codziennych sytuacjach, takich jak rozmowy z przyjaciółmi czy nawet czy nawet czytanie prostych lektur. Na koniec kursu, każdy ze studentów otrzymuje certyfikat ukończenia oraz zaświadczenie MEN.