Kilka słów o naszej szkole

"Misja"

Jako placówka, czujemy się zobowiązani do stworzenia miejsca gdzie edukacja opiera się na dwóch filarach, teorii i praktyce.

"Wizja"

Jako ludzie, wierzymy że takie podejście pomoże, naszym przyszłym absolwentom, lepiej odnaleźć się na dynamicznym i wymagającym rynku pracy.

Nasi doświadczeni wykładowcy, stosują najnowsze metody dydaktyczne oraz materiały edukacyjne, po to, aby pomoc ci zdobyć kompetencje potrzebne w przyszłej karierze. W EDU Unischool uczymy nie tylko teorii, ale przede wszystkim praktycznych umiejętności, które są kluczowe na dzisiejszym rynku pracy.

Uważamy, że praktyki zawodowe są niezbędne, aby nasi studenci zdobyli cenne doświadczenie i wiedzę potrzebną w przyszłości. Dlatego każdy z naszych słuchaczy ma możliwość odbycia praktyk, które pomagają im poznać rzeczywiste wyzwania stawiane przez dzisiejszy rynek pracy i zdobyć kompetencje w danym zawodzie.

Ponadto, oferujemy projekty zespołowe, które pomagają studentom szlifować umiejętności interpersonalne oraz rozwijać zdolności, takie jak praca zespołowa, zarządzanie projektem czy rozwiązywanie problemów.

W naszej szkole znajdziesz wiele różnych kierunków kształcenia, które pozwalają na dopasowanie edukacji do twoich potrzeb. Po ukończeniu szkoły, nasi absolwenci otrzymują świadectwo ukończenia szkoły policealnej oraz zdobywają kwalifikacje zawodowe, które pomagają im osiągnąć sukces w przyszłym zawodzie.

Dołącz do nas i zacznij budować swoją przyszłość już dziś!

EDU Unischool SP. Z O.O. to spółka będąca organem
prowadzącym dwie szkoły policealne dla dorosłych w Krakowie: Szkoła Policealna EDU w Krakowie oraz Medyczna Szkoła Policealna EDU w Krakowie.

Nasza siedziba znajduje się przy ulicy Karmelickiej 14/4 w Krakowie.

Jeśli masz wątpliwości to odezwij się do nas a my postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania najlepiej jak potrafimy. Możesz to zrobić przez telefon, formularz kontaktowy, Facebook, Instagram lub po porostu przyjść do sekretariatu.
Nie czekaj i zapisz się do EDU Unsichool już dziś!