Kursy Zawodowe

Zapisz się na kurs liftingu i laminacji rzęs w szkole policealnej EDU Unischool Kraków, aby rozpocząć swoją przygodę z branżą Beauty i zdobyć nowe doświadczenie, które pozwoli Ci wyprzedzić konkurencję. To najmodniejszy i najbardziej pożądany zabieg w tym roku, który pokochały już miliony kobiet na całym świecie!

Lifting rzęs to innowacyjna technika, która umożliwia wydłużenie i odżywienie rzęs w naturalny sposób, bez konieczności ich przedłużania. Na kursie poznasz zaawansowane techniki laminacji i liftingu, nauczysz się teorii oraz praktyki, a także będziesz miał/a możliwość ćwiczeń na modelkach. Dzięki niewielkim grupom zajęć, trener może skupić się na każdej kursantce, aby zapewnić indywidualne podejście i najlepszą jakość nauki.

Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat oraz zaświadczenie MEN, które potwierdzą Twoje kwalifikacje. Ale przede wszystkim będziesz posiadał/a wystarczające umiejętności by podjąć się pracy z klientem.

Zapisz się już dziś i rozwijaj swoje pasje w EDU Unischool!