Kursy Zawodowe

Z nami osiągniesz sukces!

Opis kursu

Jeśli jesteś osobą, która interesuje się zdrowym odżywianiem i chce poszerzyć swoją wiedzę na ten temat, to kurs podstaw odżywiania w szkole policealnej EDU Unischool Kraków jest właśnie dla Ciebie!

Kurs podstawy odżywiania w EDU pozwoli ci poznać podstawowe zasady żywienia człowieka, na zajęciach dowiesz się również, jak skomponować zdrowy i zbilansowany jadłospis. Kursanci mają również okazję zapoznać się z właściwościami poszczególnych składników odżywczych oraz jak dane składniki wpływają na organizm człowieka.

Jednym z ważnych aspektów, które zostaną omówione na kursie, będzie problem zaburzeń odżywiania oraz sposoby radzenia sobie z nimi. Poznasz metody, jakie można stosować, aby pomóc sobie lub innym w osiągnięciu wymarzonej sylwetki.

Po ukończeniu kursu będziesz miał solidne podstawy teoretyczne, które pozwolą Ci pomagać innym w planowaniu diety i jadłospisów. Co więcej, jako absolwent kursu otrzymasz certyfikat oraz zaświadczenie MEN o ukończeniu kursu, co będzie miało pozytywny wpływ
na twoje CV nie wspominając o praktycznych umiejętnościach, które zdobędziesz podczas kursu.

Nie czekaj dłużej i zapisz się na kurs podstaw odżywiania w EDU Unischool, aby zdobyć praktyczną wiedze i rozwijać swoje umiejętności w dziedzinie żywienia i dietetyki!

Czas trwania kursu

16 godzin

Cena kursu

499

Uprawnienia

  • Zaświadczenie MEN
  • Certyfikat ukończenia kursu