Kurs języka angielskiego A1/A2 w szkole policealnej EDU Unischool Kraków to doskonała propozycja dla osób, które chcą nauczyć się języka angielskiego od podstaw lub uzupełnić swoją wiedzę na poziomie A1/A2.
Kurs trwa 50 godzin lekcyjnych, podzielony jest na bloki tematyczne, które umożliwiają uczestnikom stopniowe zdobywanie wiedzy językowej oraz rozwijanie umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim.

Podczas zajęć uczestnicy poznają gramatykę, słownictwo oraz fonetykę języka angielskiego, a także doskonalą umiejętności rozumienia ze słuchu, czytania i mówienia. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli, którzy stosują nowoczesne metody dydaktyczne oraz wykorzystują różnorodne materiały dydaktyczne, takie jak multimedia, teksty czy nagrania audio.

Dzięki naszemu kursowi uczestnicy nabędą podstawowe umiejętności językowe, które umożliwią im swobodną komunikację w języku angielskim w sytuacjach codziennych, takich
jak zakupy, rozmowa z kolegami czy obsługa turystów zagranicznych. Na koniec kursu, każdy ze studentów otrzymuje certyfikat ukończenia oraz zaświadczenie MEN.