Kursy Językowe

Z nami osiągniesz sukces!

Opis kursu

Zapisz się na kurs języka hiszpańskiego A1/A2 w EDU Unischool Kraków, który trwa zaledwie 50 godzin lekcyjnych. Podczas kursu skupiamy się na nauce podstawowej gramatyki i słownictwa, jak również umiejętności językowych – mówienia, pisania, czytania i słuchania.

Nasze moduły tematyczne obejmują codzienne sytuacje, w których uczestnicy kursu będą mieli możliwość ćwiczenia języka w praktyce. Nasze materiały edukacyjne są uzupełnione o multimedia, aplikacje oraz nagrania audio, aby zapewnić jak najbardziej interaktywną naukę.
Wszystkie zajęcia są prowadzone przez doświadczonych nauczycieli, którzy zapewniają wsparcie i odpowiedzi na wszelkie pytania. Po ukończeniu kursu nasi uczniowie będą mogli podjąć proste rozmowy w języku hiszpańskim, na tematy takie jak, pogoda, hobby, ulubione miejsca oraz wiele innych.

Kurs języka hiszpańskiego A1/A2 w EDU Unischool, jest świetnym wyborem dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z językiem hiszpańskim lub szukają miejsca gdzie mogą przyswoić podstawową wiedzę przed przyszłymi wakacjami w jednym z hiszpańskojęzycznych krajów. Na koniec kursu, każdy ze studentów otrzymuje certyfikat ukończenia kursu oraz zaświadczenie MEN.

Zapisz się już dziś i ucz się języków w EDU Unischool!

Czas trwania kursu

50 godzin

Cena kursu

799

Uprawnienia

  • Zaświadczenie MEN
  • Certyfikat ukończenia kursu