Kursy Językowe

Z nami osiągniesz sukces!

Opis kursu

Zapisz się na kurs języka hiszpańskiego A2/B1 w EDU Unischool Kraków. Kurs trwa tylko 50 godzin, ale to wystarczający czas, aby nasi uczniowie osiągnęli znaczący postęp w nauce języka hiszpańskiego.
W trakcie kursu skupiamy się na różnych aspektach języka hiszpańskiego, takich jak poprawność gramatyczna, poszerzenie słownictwa i rozwój umiejętności porozumiewania się zarówno w mowie, jak i piśmie. Wszystkie zajęcia opierają się na różnorodnych tematach, aby umożliwić naszym uczniom naukę języka w praktycznym kontekście.

Nasze materiały edukacyjne są urozmaicone o multimedia i nagrania audio, co pomaga w przyswajaniu języka w sposób jak najbardziej interaktywny i efektywny. Nasi nauczyciele są wykwalifikowani i doświadczeni, co zapewnia najwyższą jakość nauczania i efektywny proces uczenia się.

Po ukończeniu kursu nasi uczniowie będą w stanie płynnie porozumiewać się w języku hiszpańskim w różnych sytuacjach, a także zyskać wiedzę na temat kultury i życia w hiszpańskojęzycznych krajach. Na koniec kursu, każdy ze studentów otrzymuje certyfikat ukończenia oraz zaświadczenie MEN.

Zapisz się już dziś i ucz się języków w EDU Unischool!

Czas trwania kursu

50 godzin

Cena kursu

899

Uprawnienia

  • Zaświadczenie MEN
  • Certyfikat ukończenia kursu