Nowy nabór 2024/2025 już ruszył!

maj 6, 2024

Nabór 2024/2025 wystartował a wraz z nim odświeżone kierunki i nowe nagrody! Zapisz się już dziś i odbierz voucher do kina, na kręgielnie lub na zakupy!

W nowym naborze wychodzimy naprzeciw oczekiwań naszych słuchaczy i prezentujemy odświeżoną ofertę kierunków tzn. do standardowych wersji kierunków dodaliśmy rozszerzenia, które zapewnią wam jeszcze więcej wiedzy oraz jeszcze więcej doświadczenia w danej dziedzinie!

Przykład?

Na kierunku Technik Masażysta, nasi słuchacze, poza standardowym zestawem zajęć, mogą liczyć na dodatkowe zajęcia z masażu sportowego w ramach darmowego rozszerzenia.

Dodatkowo, dla świeżo zapisanych słuchaczy, jak zawsze przewidujemy tonę nagród, tym razem będą to vouchery do kina, na kręgielnie lub na zakupy do wybranej galerii handlowej w Krakowie!

Jeśli szukasz miejsca, które pozwoli ci zdobyć wiedzę oraz umiejętności potrzebne w przyszłym miejscu pracy, to EDU Unischool jest właśnie dla ciebie!

Zapisz się już dziś i zdobądź wymarzony zawód z EDU Unischool!

EDU Unischool